...

Kluski leniwe producent

Kluski leniwe producent Łódź

Rozkoszuj się wybornym smakiem naszych klusek leniwych, przygotowanych z miłością i dbałością o szczegóły. Nasza domowa receptura jest starannie opracowana, aby zapewnić wyborny smak lata w każdym kęsie. Kluski leniwe które proponujemy są wykonywane tradycyjnie – tak jak w domu.

Kluski leniwe producent Łódź

Nasze kluski leniwe to starannie wyrabiane ręczny produkt, co zapewnia zachowanie ich smaku i konsystencji. Podczas produkcji nie używamy żadnych ulepszaczy i konserwantów, ponieważ dbamy o to żeby nasze produkty były naturalne i zdrowe. Mając ponad 14-letnie doświadczenie w branży, staramy się stale ulepszać nasze kluski leniwe, aby spełniały oczekiwania.

Na co dzień współpracujemy:
• ze sklepami
• z restauracjami
• ze szkołami
• z osobami prywatnymi

Zapraszamy do składania zamówień lub do nawiązania współpracy.

Najlepsze kluski leniwe w Łódzkiem

Wartość odżywcza pierogów w 100 g

Wartość energetyczna ​

819 kcal/196 kcal

Tłuszcz

1,9 g

Węglowodany

36 g

Cukry

9,8 g

Białko

8,3 g

Sól

0,5 g

Kluski leniwe - skład

Składniki

Informacja dla alergików

Zobacz nasze inne produkty

W naszej ofercie znajdą Państwo pierogi na słono, na słodko, pierogi dietetyczne, wegańskie, kluski, naleśniki, wiele innych.

Producent klusek leniwych w Łodzi i okolicy:

Działamy na terenie całego woj. łódzkiego. Zapraszamy do współpracy Klientów z miast:

Łódź, Piotrków Trybunalski, Pabianice, Tomaszowa Mazowieckiego, Bełchatów, Zgierz, Skierniewice, Radomsko, Kutno, Sieradz, Zduńska Wola, Łowicz, Wieluń, Aleksandrów Łódzki, Opoczno, Ozorków, Konstantynów Łódzki, Rawa Mazowiecka, Łask, Głowno, Łęczyca, Koluszki, Brzeziny, Wieruszów, Żychlin, Zelów, Poddębice, Tuszyn, Pajęczno Sulejów, Działoszyn, Krośniewice, Drzewica, Przedbórz, Stryków, Rzgów, Złoczew, Warta, Biała Rawska, Uniejów, Kamieńsk, Wolbórz, Lututów, Błaszki, Szadek, Piątek

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.